Nazwa Biblioteki Śląskiej Cieniowany pasek

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > O BIBLIOTECE > Struktura organizacyjna

Struktura organizacyjna

Dyrektor Biblioteki Śląskiej
prof. zw. dr hab. Jan Malicki
e-mail: Jan.Malicki@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 875, fax (+48) 32 20 83 720

Z-ca Dyrektora ds. Książnicy
Magdalena Skóra
e-mail: Magdalena.Skora@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 875, fax (+48) 32 20 83 720

Z-ca Dyrektora ds. Administracyjno-Technicznych
Agnieszka Dec-Michalska
e-mail: Agnieszka.Dec.Michalska@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 729, fax (+48) 32 20 83 720

Z-ca Dyrektora ds. Instytutu Badań Regionalnych Biblioteki Śląskiej
prof. zw. dr hab. Ryszard Kaczmarek
e-mail: Ryszard.Kaczmarek@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 25 14 221 wew. 303, fax (+48) 32 20 83 720

Główny Księgowy
Bogumiła Kaczorowska
e-mail: Bogumila.Kaczorowska@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 867, fax (+48) 32 20 83 720

Pełnomocnik ds. Kontaktów z Bibliotekami Samorządowymi
Maria Gutowska
e-mail: Maria.Gutowska@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 709, fax (+48) 32 20 83 720

Pełnomocnik Dyrektora Biblioteki Śląskiej ds. Rozwoju
Remigiusz Lis
e-mail: Remigiusz.Lis@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 870, fax (+48) 32 20 83 720

Biblioteka Śląska (gmach główny)
Plac Rady Europy 1
40-021 Katowice

Sekretariat
e-mail: sekretariat@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 875, fax (+48) 32 20 83 720
Dział Czytelń
kierownik: dr Katarzyna Grabowska-Pławecka
e-mail: czytelnie@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 879
Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów
kierownik: dr Aneta Sokół
e-mail: opracowanie@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 865
Dział Informatyczny
p.o. kierownika: Elżbieta Rokosiewicz
e-mail: informatyczny@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 877, (+48) 32 20 83 771
Dział Instrukcyjno-Metodyczny
kierownik: dr Magdalena Madejska
e-mail: metodyczny@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 761
Dział Mediów Cyfrowych "Digitarium"
kierownik: Remigiusz Lis
e-mail: digitarium@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 870
Dział Naukowo-Wydawniczy
kierownik: Magdalena Skóra
e-mail: naukowo.wydawniczy@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 703, (+48) 32 20 83 887
Dział Ochrony, Konserwacji i Archiwizacji Zbiorów
kierownik: Sylwia Błaszczyk
e-mail: archiwizacja@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 862
Dział Promocji
kierownik: Aneta Satława
e-mail: promocja@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 718
Dział Spraw Pracowniczych
kierownik: Jolanta Rim
e-mail: kadry@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 724
Dział Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
kierownik: Alicja Klima
e-mail: info@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 742
Dział Zaplecza Technicznego
kierownik: Piotr Mikoszek
e-mail: techniczny@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 871
Dział Zbiorów Specjalnych
kierownik: dr Barbara Maresz
e-mail: zbiory.specjalne@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 883
Dział Zbiorów Śląskich
kierownik: dr Agata Duda-Koza
e-mail: zbiory.slaskie@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 731
Specjalista ds. ochrony
Andrzej Marchewka
e-mail: ochrona@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 726

Biblioteka Śląska
ul. Ligonia 7
40-036 Katowice

Dział Integracyjno-Biblioterapeutyczny
kierownik: Dagmara Bałycz
e-mail: biblioterapeutyczny@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 25 14 221 wew. 207
Instytut Badań Regionalnych Biblioteki Śląskiej
kierownik: prof. zw. dr hab. Ryszard Kaczmarek
e-mail: ibr@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 25 14 221 wew. 303
Społeczna Pracownia Digitalizacji
kierownik: Remigiusz Lis
e-mail: spd@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 25 14 221 wew. 240

Biblioteka Śląska
ul. Francuska 12
40-015 Katowice

Dom Oświatowy Biblioteki Śląskiej
kierownik: Ewa Kokot
e-mail: domoswiatowy@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 25 54 321
Dział Starego Zasobu
kierownik: dr Marcin Suchanek
e-mail: stary.zasob@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 25 16 184

Zamknij

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.