Nazwa Biblioteki Śląskiej flaga Unii Europejskiej Cieniowany pasek

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > O BIBLIOTECE > Struktura organizacyjna

Struktura organizacyjna

Dyrektor Biblioteki Śląskiej
dr hab. prof. UŚ Zbigniew Kadłubek
e-mail: Zbigniew.Kadlubek@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 875, fax (+48) 32 20 83 720

Z-ca Dyrektora ds. Książnicy
-

Z-ca Dyrektora ds. Administracyjno-Technicznych
Agnieszka Dec-Michalska
e-mail: Agnieszka.Dec.Michalska@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 874, fax (+48) 32 20 83 720

Z-ca Dyrektora ds. Instytutu Badań Regionalnych Biblioteki Śląskiej
prof. zw. dr hab. Ryszard Kaczmarek
e-mail: Ryszard.Kaczmarek@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 25 14 221 wew. 303, fax (+48) 32 20 83 720

p.o. Głównego Księgowego
Alicja Barwicka
e-mail: Alicja.Barwicka@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 872, fax (+48) 32 20 83 720

Biblioteka Śląska (gmach główny)
plac Rady Europy 1
40-021 Katowice

Sekretariat
e-mail: sekretariat@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 875, fax (+48) 32 20 83 720
Instytut Mediów Cyfrowych „Digitarium”
Pełnomocnik Dyrektora ds. Instytutu: Remigiusz Lis
e-mail: digitarium@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 870, (+48) 695 754 012
Instytut Kultury Intermedialnej
Pełnomocnik Dyrektora ds. Instytutu: Aneta Satława
e-mail: iki@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 842, (+48) 501 547 638
Dział Administracyjno-Techniczny
kierownik: Piotr Mikoszek
e-mail: techniczny@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 871
Dział Automatyki i Transportu Magazynowego
kierownik: Krzysztof Szymański
e-mail: atm@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 801
Dział Czytelń
kierownik: dr Katarzyna Grabowska-Pławecka
e-mail: czytelnie@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 879
Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów
kierownik: dr Aneta Sokół
e-mail: opracowanie@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 865
Dział Informatyczny
kierownik: Zenon Pochała
e-mail: informatyczny@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 877, (+48) 32 20 83 771
Dział Instrukcyjno-Metodyczny
kierownik: dr Magdalena Madejska
e-mail: metodyczny@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 761
Dział Inwentaryzacji Ciągłej
kierownik: Katarzyna Izdebska
e-mail: inwentaryzacja@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 736
Dział Ochrony, Konserwacji i Archiwizacji Zbiorów
kierownik: Sylwia Błaszczyk
e-mail: archiwizacja@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 862
Dział Promocji
kierownik: Monika Wieczorek
e-mail: promocja@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 718
Dział Spraw Pracowniczych
kierownik: Jolanta Rim
e-mail: kadry@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 724
Dział Udostępniania Zbiorów
kierownik: Alicja Klima
e-mail: info@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 742
Dział Zbiorów Specjalnych
kierownik: dr Barbara Maresz
e-mail: zbiory.specjalne@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 883
Dział Zbiorów Śląskich
kierownik: Anita Tomanek
e-mail: zbiory.slaskie@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 890
Specjalista ds. BHP i P. Poż.
Łukasz Skwara
e-mail: bhp@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 726
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Jacek Czyż
e-mail: iodo@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 726
Wydawnictwo Biblioteki Śląskiej
zastępca kierownika: Zdzisław Grzybowski
e-mail: wydawnictwo@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 887
Społeczna Pracownia Digitalizacji
kierownik: Remigiusz Lis
e-mail: spd@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 20 83 711

Biblioteka Śląska
ul. Ligonia 7
40-036 Katowice

Instytut Badań Regionalnych Biblioteki Śląskiej
Z-ca Dyrektora ds. Instytutu:
prof. zw. dr hab. Ryszard Kaczmarek
e-mail: ibr@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 25 14 221 wew. 303
Dział Biblioterapeutyczny
kierownik: Dagmara Bałycz
e-mail: biblioterapeutyczny@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 25 14 221 wew. 207

Biblioteka Śląska
ul. Francuska 12
40-015 Katowice

Instytut Dokumentacji Architektury
kierownik: Iga Herok-Turska
e-mail: ida@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 25 54 321
Dom Oświatowy Biblioteki Śląskiej
kierownik: Ewa Kokot
e-mail: domoswiatowy@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 25 54 321
Dział Starego Zasobu
kierownik: dr Marcin Suchanek
e-mail: stary.zasob@bs.katowice.pl
tel.: (+48) 32 25 16 184

Zamknij

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.