Nazwa Biblioteki Śląskiej flaga Unii Europejskiej Cieniowany pasek

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Ruszyła kolejna edycja konkursu Śląska Fotografia Prasowa!

Ruszyła kolejna edycja konkursu Śląska Fotografia Prasowa!

Biblioteka Śląska w Katowicach we współpracy z Instytutem Fotografii Twórczej w Opawie – ogłaszają kolejną, szesnastą edycję międzynarodowego konkursu Śląska Fotografia Prasowa.

To konkurs, który wśród fotoreporterów i publiczności zyskał już renomę i popularność. Uczestniczą w nim profesjonalni fotograficy i amatorzy, związani ze Śląskiem poprzez miejsce zamieszkania lub współpracę ze śląskimi mediami i instytucjami – którzy zgłaszają swoje najlepsze zdjęcia wykonane w poprzednim roku.

Zdjęcia można wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście do Działu Promocji Biblioteki Śląskiej. Termin składania prac upływa 10 lutego 2019 r. (decyduje data stempla pocztowego).
Termin ogłoszenia wyników konkursu zostanie wybrany po obradach Kapituły Konkursu, która wyłoni zdjęcia na wystawę konkursową jak również wskaże Laureatów konkursu.
Wystawa konkursowa i uroczystość wręczenia nagród Śląskiej Fotografii Prasowej „2018” odbędą się w marcu 2019 r. w Galerii Holu Głównego Biblioteki Śląskiej.

Regulamin Konkursu
Formularz zgłoszeniowy
Formularz do zdjęć pojedynczych
Formularz do fotoreportaży
Klauzula informacyjna


Zamknij

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.