Nazwa Biblioteki Śląskiej flaga Unii Europejskiej Cieniowany pasek

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Usługi > Wynajem pomieszczeń

Wynajem pomieszczeń

Biblioteka Śląska w Katowicach oferuje odpłatny wynajem różnorodnych pomieszczeń umożliwiających organizację spotkań o charakterze edukacyjno-informacyjnym, w tym konferencji, sympozjów, debat, szkoleń i prelekcji, jak również spotkań kulturalno-artystycznych, m.in.: koncertów, projekcji filmowych i uroczystości galowych.

W gmachu głównym biblioteki znajdującym się przy placu Rady Europy 1 można wynająć salę audytoryjną Parnassos, salę konferencyjną Benedyktynkę i salę nr 112. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada dogodne połączenie komunikacyjne, bezpłatne parkingi w pobliżu, monitoring i całodobową ochronę.

Szczegółowe informacje o pomieszczeniach przy placu Rady Europy znajdują się w ofercie.

Biblioteka Śląska oferuje również pomieszczenia w zabytkowym budynku Biblioteki Śląskiej przy ul. Francuskiej 12 znajdującym się w samym centrum Katowic. Budynek, w którym mieści się „Bistro w Bibliotece” posiada monitoring i całodobową ochronę, a także windę. Istnieje możliwość skorzystania z miejsc parkingowych Biblioteki Śląskiej, jak również innych parkingów w okolicy.

Szczegółowe informacje o pomieszczeniach przy ul. Francuskiej znajdują się w ofercie.

Cennik opłat i usług świadczonych w Bibliotece Śląskiej

Dodatkowych informacji udziela:
Sara Nowicka
tel.: (+48) 32 20 83 871
e-mail: administracja@bs.katowice.pl
poniedziałek–piątek w godz. 8.00–15.00


Zamknij

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.