Nazwa Biblioteki Śląskiej flaga Unii Europejskiej Cieniowany pasek

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Wydarzenia > Team Europe and the art of debate 2017

Team Europe and the art of debate 2017

21 marca 2017 r., godz. 12.00–18.00

Turniej Debat Europejskich został zorganizowany przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce we współpracy z siecią Centrów Dokumentacji Europejskiej i Team Europe w ramach obchodów 60. rocznicy podpisania traktatów rzymskich.

Projekt – skierowany do studentów uczelni wyższych – obejmuje cykl 7 niezależnych turniejów, organizowanych w Katowicach, Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Łodzi, Lublinie i Wrocławiu. W etapie eliminacyjnym, przeprowadzanym w każdym z miast, zostaną wyłonione dwie najlepsze drużyny, które zmierzą się w debatach finałowych. Nagrodą dla zwycięzców jest wyjazd studyjny do Brukseli.

Konkursy przeprowadzane są zgodnie z zasadami przyjętymi podczas Akademickich Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich. Eliminacje w Katowicach odbędą się 21 marca 2017 r. w Bibliotece Śląskiej (sala Benedyktynka).

Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Biblioteki Śląskiej na katowicką debatę finałową Team Europe and the art of debate 2017, która odbędzie się 19 kwietnia 2017 r.

 

Biblioteka Śląska
Plac Rady Europy 1
40-021 Katowice
sala Benedyktynka

[wróć do strony Archiwum wydarzeń]


Zamknij

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.