Nazwa Biblioteki Śląskiej flaga Unii Europejskiej Cieniowany pasek

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Wydarzenia > Języki obce dla seniorów w Bibliotece Śląskiej

Języki obce dla seniorów w Bibliotece Śląskiej

W ramach Konwersatorium Biblioteki Śląskiej w Katowicach przy ul. Ligonia 7 możesz we własnym tempie uczyć się języków obcych (angielski, niemiecki, włoski i francuski), zgłębiać tajniki fotografii albo trenować swoją pamięć. Biblioteka udostępnia sprzęt komputerowy, dzięki któremu uczestnicy mogą uczyć się samodzielnie – korzystając z multimediów zamieszczonych na platformie e-learningowej. Pozwalają one na rejestrowanie postępów w nauce i powtarzanie materiału. Kursy językowe przeznaczone są dla osób zaczynających naukę języków obcych, jak i dla tych, które znają już podstawy.

Kurs doskonalenia pamięci i fotograficzny opierają się na zastosowaniu zaawansowanych technologii multimedialnych, łącząc w sobie zarówno naukę, jak i zabawę. Takie działanie sprzyja łatwemu i trwałemu zapamiętywaniu zdobytych umiejętności.

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i piątek do 10 kwietnia 2018 r. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu (+48) 32 251 42 21 wew. 233 oraz mailowo: biblioterapeutyczny@bs.katowice.pl. Zapraszamy!

 

Biblioteka Śląska
ul. Ligonia 7
40-036 Katowice
sala konferencyjna nr 16

[wróć do strony Archiwum wydarzeń]


Zamknij

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.