Nazwa Biblioteki Śląskiej flaga Unii Europejskiej Cieniowany pasek

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Wydawnictwa > Starsze > 83-87849-83-9

okładka
Tytuł:
Kolekcja Oddziału Śląskiego Polskiego Związku Chórów i Orkiestr w zbiorach Biblioteki Śląskiej. Katalog. Druki muzyczne. Część 1

Autor:
ISBN:
Data publikacji:
Oprawa:
Format:
Liczba stron:
Cena:
Seria:
Małgorzata Witowska 
83-87849-83-9
2005
miękka
146x206 
236 
10,00 zł
Silesianka Przedstawia
Zobacz wszystkie z serii

Opis: Prezentowana publikacja to katalog zbioru druków muzycznych, który stanowi pierwszą część z planowanej serii prezentującej całą kolekcję (zob. też część drugą).
Bogate zbiory Biblioteki Śląskiej zawierają m.in. cenną kolekcję przekazaną jej w 1999 r. w formie darowizny przez Zarząd Główny oraz Oddział Śląski Polskiego Związku Chórów i Orkiestr na podstawie porozumienia o uruchomieniu czytelni o nazwie Śląska Biblioteka Muzyczna. W skład kolekcji wchodzą druki muzyczne, druki zwarte i ciągłe, rękopisy, maszynopisy, afisze, programy koncertowe, bogaty zbiór ikonograficzny i inne materiały archiwalne. Katalog uzupełniają indeksy: tytułów, nazwisk i utworów. Całość zawiera 1051 opisów bibliograficznych obejmujących 1384 jednostki inwentarzowe.

Zamów publikację


Zamknij

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.